14 niezręcznych sytuacji, które pokazują, że życie wysokich osób nie jest takie łatwe, jak może się wydawać

Kobiety zapytane o ideał mężczyzny najczęściej wskazują, że powinien być wysoki. Również panowie ochoczo wymieniają tę cechę opisując kobiety swoich marzeń. Wzrost ma więc duże znaczenie w postrzeganiu atrakcyjności drugiego człowieka. 

Każda wysokość na jaką urośnie człowiek ma swoje wady i zalety. Bycie wysokim jest zazwyczaj postrzegane przez innych jako zaleta, czemu nie da się zaprzeczyć: będąc słusznego wzrostu można łatwo sięgnąć w sklepie po produkty z najwyższej półki, skutecznie ograć kogoś w koszykówkę czy przypiąć firanki bez wchodzenia na stołek. Ale każdy medal ma dwie strony…


problems-tall-people-p


Bycie wyższym niż wskazuje na to średnia społeczeństwa (która oczywiście różni się w poszczególnych zakątkach świata), może spowodować wiele problemów w codziennym życiu. Trzeba na przykład być bardziej uważnym, by przypadkiem nie uderzyć gdzieś głową, ubrania zamawiać tylko u krawca, bo te ze sklepu są za małe czy zrezygnować z wielu rozrywek, które nie są przewidziane dla osób o nieprzeciętnym wzroście.

Poniżej oraz na kolejnych stronach znajdziecie przykłady 14 sytuacji, w których wysoki wzrost okazał sie sporym problemem, choć trzeba przyznać, że położenie sfotografowanych osób mimowolnie wywołuje uśmiech na twarzy.

1. Swobodne stanie w strugach wody pod prysznicem, to proste marzenie wielu wysokich osób

problems-tall-people-13


2. Gdy jest się bardzo wysokim, nie sposób nie patrzeć na ludzi z góry

problems-tall-people-5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply