Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla córki

Urodziny córki to wyjątkowy dzień, który wymaga szczególnej oprawy. Z tej okazji złóż jej niebanalne życzenia, które zapamięta na długo.

Kiedy rodzice patrzą za siebie i zastanawiają się nad swym życiem, bardzo często dochodzą do wniosku, że najbardziej udały im się dzieci.

To te maleństwa, które piastowali od małego, nad którymi czuwali i które wychowywali, przyniosły im w życiu najwięcej radości. Opiekunowie cieszyli się ich sukcesami bardziej niż swymi własnymi. Małe kroczki, które czyniły dzieci były dla nimi tak ważne, jak pierwsze kroki człowieka na Księżycu.

Rodzice i dzieci

Duma rodziców ze swoich dzieci jest niewyczerpana i nigdy się nie kończy. Szczególnym zadowoleniem napawa opiekunów fakt, że ich pociechy są dobrymi ludźmi, którzy radzą sobie w życiu. Radość jest niezmierna, zwłaszcza gdy mimo dorosłego wieku dzieci o rodzicach nie zapominają. Kiedy więzi się nie rozluźniają, a bliskość jedynie pogłębia. Gdy z czasem rodzice są już nie tylko opiekunami i wychowawcami, ale i przyjaciółmi. Kiedy to dzieci są podporą dla rodziców.
Za szczerą miłość i pamięć dzieci warto im podziękować. Okaż swą wdzięczność córce i obdaruj ją słowami wartymi zapamiętania. Niech życzenia urodzinowe dla córki będą jej drogowskazem na dalsze życie i wyrazem najgłębszej, szczerej i bezinteresownej miłości rodziców.

 

Życzenia urodzinowe dla córki: najpiękniejsze, zabawne, wierszyki

1. „Z okazji urodzin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach, były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni.”

2. „Życzę Ci, aby marzenia, które skrywasz na dnie Twojego serca, doczekały się spełnienia. Korzystając z okazji Twojego święta przesyłam Ci również garść nadziei i wiary, aby dały Ci one siłę do pokonywania trudności, jakie pojawiają się w codziennym życiu.”

3. „Żeby Twoje serce nigdy samotne nie było,
żeby znalazło drugie do pary
i razem niech przez życie idą drogą zawiłą
dodając sobie otuchy i wiary!”

4. „W miłości pragniesz, by ci wierzono, w przyjaźni, by cię rozumiano. W dniu Twojego święta życzę Ci prawdziwych przyjaciół, którzy towarzyszyć Ci będą w dobrych i gorszych chwilach.”

5. „Córeczko kochana,
czas tak szybko płynie,
przyniosłaś wiele[radości rodzinie.
Kochamy Cię bardzo,
cieszymy się Tobą,
jesteś naszym szczęściem,[radością, ozdobą.”

6. „W dniu urodzin, oprócz życzeń, jakie zwykle składają ludzie – zdrowia, szczęścia, pomyślności – życzę Ci, abyś miała jak najwięcej dni w życiu, w których powiesz: jestem szczęśliwa!”

7. „Tyle wiedzy, doświadczenia, Młody rzadko to docenia. Tyle miejsc, tyle wrażeń, I spełnionych Twoich marzeń. Ale to nie koniec przecież, Jesteś teraz w wieku kwiecie. Bądź więc sobą wciąż, niezmiennie, I uśmiechaj się codziennie!”

8. „Od dnia Twych narodzin
życia jesteś sensem
Nie wiem jak to jest możliwe,
co dnia kocham Cię więcej.
Życzę Ci maleńka moja,
byś szczęśliwe miała życie.
Niech się spełni wszystko to,
o czym marzysz skrycie.”

9. „Córko moja ukochana
myślę o Tobie już od rana,
w dniu Twych urodzin ślę Ci życzenia,
by się spełniły wszystkie Twe marzenia,
wiedz, że z serca całego,
pragnę szczęścia Twego.”

10. „Młody, stary – bez znaczenia, Czas jest zawsze na marzenia, Spełniać je można w każdej chwili, Bo to Ci życie najlepiej umili! Więc rób to, na co masz ochotę, Obejdź świat na piechotę, Tańcz, maluj, głośno śpiewaj, Złych dni wcale już nie miewaj!”

11. „Daję Ci dzisiaj urodzinowe życzenia,
niech się Twe życie na lepsze zmienia,
wielu przyjaciół, mnóstwo miłości.
Ludzkiej przyjaźni i życzliwości.”

12. „Nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi,
którą wybrałaś w wędrówce życia
choćby Ci ciernie raniły nogi
a cel wydawał się nie do zdobycia!”

Po kolejne życzenia urodzinowe dla córki sięgnij na następną stronę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : tomile.pl, zyczeniaismsy.pl, dziennikbaltycki.pl, zyczenia.org.pl

Reply