Ta 15-letnia Chinka chciała wyglądać jak żywa lalka. Dzięki drastycznym operacjom plastycznym udało jej się to

Z miłości ludzie robią naprawdę różne głupie rzeczy, np. młodziutka Chinka, która postanowiła przejść serię operacji plastycznych, by przypodobać się mężczyźnie, z którym się rozstała. Efekt? Sami oceńcie. 

Lee Hee Danae pochodzi z prowincji Henan w środkowych Chinach. Po rozstaniu z chłopakiem 15-latka doszła do wniosku, że kiedy poprawi swój wygląd zewnętrzny to ukochany na pewno do niej wróci. W związku z tym zdecydowała się poddać operacjom plastycznym, które całkowicie zmieniły jej wygląd i rysy twarzy. Jak się okazało, nie był to dobry sposób na odzyskanie mężczyzny, gdyż chłopak nie wrócił, ale za to Lee Hee stała się sensacją internetu, gdyż obecnie przypomina żywą lalkę.


operacja-pas


Operacje plastyczne wśród Chinek są coraz modniejsze. Kobiety za pomocą skalpela próbują nadać sobie bardziej europejski wygląd. Często ze względu na koszty decydują się na przeprowadzenie zabiegu w Korei Południowej, a wracając stamtąd niejednokrotnie muszą otrzymywać ze szpitala dodatkowe dokumenty potwierdzające ich tożsamość, gdyż zoperowana twarz już nie przypomina osoby ze zdjęcia w paszporcie. Nie wierzycie, że zmiany mogą być tak duże? Historia i zdjęcia Lee Hee was o tym przekonają.

Lee Hee była ładną dziewczynką, ale postanowiła się zmienić, by odzyskać chłopaka, który ją zostawił

danae-transforms-700x309


Poddała się poważnym operacjom, podczas których zmieniono jej np. kształt oczu, podbródka czy powiększono piersi

danae-post-surgery-700x406


Swoją metamorfozę Lee Hee zaczęła opisywać w internecie, co uczyniło z niej gwiazdę mediów społecznościowych

Jak jej wygląd komentują internauci? Tego dowiecie się z kolejnej strony. 

Lee-Hee-Danae-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : wereblog.com

One Response

  1. Danusia

Reply