3 obrzydliwe typy kobiet, których mężczyźni nienawidzą! Jesteś którąś z nich?

1. Kobieta snob

Niezależna i zimna kobieta snob jest pozbawiona sentymentalizmu i wymaga bezwzględnego posłuszeństwa. Takie panie często zmieniają partnerski związek w umowę, a życie rodzinne w służbę wojskową. Znoszenie ciągłej presji i spełnianie jej licznych wymagań jest niezwykle trudne. Jej emocjonalny chłód może wynikać z jej wychowania. Kobieta snob prawdopodobnie wyniosła takie wzorce z domu. Nie otrzymywała wystarczająco dużo miłości od swoich rodziców i teraz jest niezwykle chłodna i wymagająca. Jeśli zdecydujesz się na związek z taką kobietą, spróbuj otoczyć ją czułością i troską, której brakowało jej w dzieciństwie. Nie będziesz musiał długo czekać na zadowalający wynik.

2. Histeryczka

Histeryczki w przeciwieństwie do snobek reagują zbyt emocjonalnie. Każde nieodpowiednie słowo lub gest może być powodem do rozpętania burzy. Podczas kłótni potrafi wyciągnąć przewinienia sprzed kilku lat! W przypadku histeryczki najbardziej zaskakujące jest to, że z pozoru jest spokojną osobą. Niektóre są nawet bardzo pewne siebie. Gwałtowne napady złości wynikają przeważnie z drażliwości, nerwowości, zwątpienia w siebie, braku sił, a w niektórych przypadkach z chęci zwrócenia na siebie uwagi. Również i w tym przypadku charakter histeryczki zawiązał się już w dzieciństwie. Dziewczynka, która zwracała uwagę rodziców za pomocą krzyku, płaczu czy tupania nogami, to właśnie histeryczka. W tym przypadku musisz szukać ustępstw i kompromisów. Najczęściej takie związki przeradzają się w trwały i nie do zniesienia tryb życia.


3. Samica kameleona

Ma wyjątkowy wygląd, który błyskawicznie się zmienia wraz z nastrojem. W pracy i w towarzystwie kobiety kameleony są miłe, uprzejme, serdeczne, uśmiechnięte i „na ranę przyłóż”, w domu zaś ściągają swoje maski! Robią się wymagające, złośliwe, chłodne i opryskliwe. Miewają także częste napady złości, nie wiadomo o co. Ich tyrania rozciąga się nawet na sferę intymną! Bardzo często boli je głowa i miewają o wszystko focha. Zrobią wiele by usidlić danego mężczyznę. Na początku znajomości będą miłe i uległe, a gdy ofiara połknie już haczyk, pokazują swoją prawdziwą twarz. Tylko żelazny charakter mężczyzny jest w stanie znieść ten rodzaj kobiety. Zastanów się zatem, czy jest warta Twojego wysiłku?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply