Kobiety zakochują się etapami, dokładnie jest ich 5. Panie mogą się różnić, ale schemat jest zawsze ten sam

Kobiety zakochują się dłużej niż mężczyźni i to etapami.

Mężczyźni częściej zwracają w pierwszej chwili na wygląd kobiety, przyciąga ich jej atrakcyjność. Z czasem zwracają uwagę na cechy charakteru, to jak kobieta się zachowuje. Jeśli uznają kobietę za kandydatkę na żonę, to też zmieniają trochę kryteria. A jak zakochują się kobiety? Co je interesuje w mężczyznach i determinuje ich decyzję o związku.

Powodów, dlaczego ludzie się w sobie zakochali jest mnóstwo. Można powiedzieć tyle ile par. To kobieta oczarowała mężczyznę albo on skradł jej serce. Czasami wielka miłość bierze się z przyjaźni, czasami z pożądania, nie raz z potrzeby bycia z kimś. Kobiety zakochują się etapami, zanim w pełni oszaleją na punkcie wybranka oceniają, czy jest jakaś szansa na związek. Trwają różnie u różnych kobiet, ale z pewnością się pojawiają.

5 etapów zakochanie u kobiet

1. Bada teren

Kobiety zakochują się wolniej niż mężczyźni. Wolą najpierw wybadać wybranka, poznać go, porozmawiać. Często spotykają się z mężczyznami, z którymi znały się wcześniej czy poznały ich na innym gruncie – w pracy czy w szkole. Kiedy się zakochają, tematy staną się bardziej osobiste, intymne. Będą je same inicjować.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : powerhumans.com

Reply