Turysta zbliżył się do tych zwłok, aby dokładnie im się przyjrzeć. Tego, co zobaczył, nie zapomni do końca życia!

Na świecie codzienne odnotowane są wydarzenia, które ciężko racjonalnie wyjaśnić. Część z takich sytuacji rozpatrywanych jest w kategorii cudu, ponieważ inaczej nie da ich się wytłumaczyć.  

W  katedrze w Guadalajarze w stanie Jalisco w środkowo-zachodnim Meksyku doszło do czegoś niewytłumaczalnego. We wrześniu jeden z turystów nagrał Świętą Innocencję, która otwiera oczy, choć od ponad 300 lat jej ciało leży zabalsamowane w szklanej trumnie. Jedni widzą na filmie cud spowodowany palcem bożym, a inni uznają nagranie za spreparowane. Jaka jest prawda? Zobaczcie film i oceńcie sami.


santa-inocencia-p


Święta Innocencja mieszkała w Guadalajarze wraz ze swoim ojcem. Dziewczynka w szkole zetknęła się bliżej z wiarą chrześcijańską i zapragnęła przyjąć do swojego serca Chrystusa pod postacią Komunii Świętej. Tym marzeniem podzieliła się ze swoim ojcem, ale ten dotkliwe skarcił ją jednocześnie żądając, by więcej nie zajmowała się takimi bzdurami. Innocencja jednak potajemnie pod okiem zakonnicy przygotowywała się do sakramentu.

Katedra w Guadalajarze stała się miejscem spoczynku pobożnej dziewczynki

santa-inocencia-3


Młoda Meksykanka była bardzo szczęśliwa, gdy wraz ze swoimi rówieśnikami ubrana w białą szatę dostąpiła radości Eucharystii. Prosto z kościoła pobiegła do domu, po podzielić się z ojcem nowiną. Niestety ten zareagował wielkim wzburzeniem na nieposłuszeństwo córki i dźgnął ją nożem w klatkę piersiową.

Dziewczynka zginęła, bo przeciwstawiła się woli ojca i przyjęła Komunię Świętą

Nagranie ukazujące, jak zwłoki Świętej otwierają oczy, znajdziecie już na drugiej stronie. 

santa-inocencia-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply