Mężczyzna umieścił obok siebie 66 000 filiżanek pełnych wody. Gdy kamera się oddaliła, oczom wszystkich ukazał się niesamowity widok!

Dla prawdziwego artysty nie ma ograniczeń, nie jest związany z jedną dyscypliną sztuki, sięga po różne narzędzia i środki przekazu, a w rezultacie potrafi stworzyć cudo nawet z tak banalnego materiału, jak filiżanka pełna wody. Serge Belo, artysta, który sam o sobie mówi, że jest twórcą interdyscyplinarnym, zaskakuje swoich fanów każdego dnia.

W 2013 roku, umieszczając obok siebie 66 tysięcy filiżanek z płynem, stworzył kreację, która zapiera dech w piersiach. Oczywiście nie działał sam – od niego wyszedł koncept, ale miał sporą grupę pomocników. Nie zdradzę wam, co stworzyli (musicie obejrzeć poniższe wideo), ale jestem pewna, że będziecie zachwyceni efektami tej pracy.

belo

To fantastyczne, że są ludzie, którzy potrafią ze zwykłych przedmiotów stworzyć coś naprawdę super. Praca Belo uświadamia, że materiałem dla artysty mogą być rzeczy codziennego użytku – może warto rozejrzeć się dookoła siebie i też spróbować stworzyć „COŚ” z „NICZEGO”? Spróbujecie odkryć w sobie artystę? :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply