7 ikon Hollywood, które ukrywały swoją orientację. Klasyczni amanci woleli mężczyzn, a piękności wzdychały do kobiet

Marilyn Monroe

Podobnie jak James Dean, Marilyn Monroe na zawsze zostanie zapamiętana jako symbol uderzającego piękna, seksu i talentu, który zgasł zbyt wcześnie. Chociaż Marilyn zmarła w wieku zaledwie 36 lat, zdążyła już trzykrotnie wyjść za mąż. Według jednego z ostatnich terapeutów Marilyn dr Ralpha Greensona, Marilyn przyznała się do romansów z pewnymi kobietami, w tym Joan Crawford.

Clark Gable

Clark Gable był nazywany Królem Hollywood. Aktor był prawdziwym amantem kina. Kochał kobiety i żenił się z nimi aż pięć razy, ale homoseksualizm również nie był mu obcy. W Hollywood krążyły pogłoski, że amant wykorzystał wszystkie swoje uroki, by dostać się na szczyt showbiznesu. W biografii gwiazdy David Breta twierdzi, że Gable był „gejem za pieniądze”.

Rock Hudson

Orientacja Rocka Hudsona nie wyszła na jaw, dopóki nie zachorował na AIDS (w 1985 roku w wieku 59 lat). Do tego czasu udało mu się zachować dla siebie swoje prywatne życie. Aktor był żonaty z Phyllis Gates, małżeństwo nie trwało jednak długo. Kobieta szybko zorientowała się, że mąż ją oszukuje. Wynajęła prywatnego detektywa i odkryła jego związki z innymi mężczyznami. Związek przetrwał ledwo trzy lata. Po tym czasie i odkryciu prawdy, żona wyrzuciła gwiazdę z domu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply