Oto 7 kobiet, w których istnienie trudno uwierzyć. Powiedzieć, że są nietuzinkowe, to stanowczo za mało

Na świecie żyje około 7 miliardów ludzi, a większość z nich to kobiety. Mówi się, że każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna, choć na pewno w różnym stopniu, bo istnieją kobiety przeciętne, szare i bez znaków szczególnych, ale też są takie, które zdecydowanie wyróżniają się z tłumu. 

Sposobów na zwrócenie na siebie uwagi jest wiele, a kobiety są mistrzyniami w ich wynajdowaniu, ponieważ lubią podkreślać swój indywidualizm. Skąd się bierze ta potrzeba odmienności? Z wielu przyczyn, m.in. z chęci ukrycia czegoś, z potrzeby bycia podziwianym, z przekory, by skupić na sobie uwagę otoczenia. Oto kilka kobiet z całego świata, które postanowiły przykuć uwagę wszystkich i trzeba przyrzynać, że w 100% im się to udało.


women-pas


1. Julia Gunse

U kobiety zdiagnozowano porfirię skórną i kiedy leczenie nie przynosiło szczególnej poprawy, Julia zaczęła pokrywać swoje ciało tatuażami. Dziś malunki zajmują 95% powierzchni jej skóry i kosztowały około 80 tysięcy dolarów, a ona sama została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa.

women-1


2. Mandy Sellars

Kobieta cierpi na zespół Proteus i jako jedyna kobieta na świecie ma zmodyfikowany gen PIK3CA. W wyniku choroby jej nogi są trzy razy większe niż u innych ludzi. Co ciekawe, gdy jedną z nóg jej amputowano, ta zaczęła odrastać.

Koniecznie czytajcie dalej, bo w tym zestawieniu znajduje się Polka! 

women-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : 60secondslist.com

Reply