Kiedy adoptowała tego chłopca, nie wiedziała, że po latach będzie mu zawdzięczać życie. Oto niezwykła historia o bezgranicznej miłości

Wszystkie dzieci zasługują na miłość rodziców i szczęśliwe dzieciństwo. Niestety wiele dzieci na całym świecie jest porzucanych i musi czekać w domach dziecka na kogoś, kto je bezgranicznie pokocha. W takiej sytuacji był Jordan, do którego uśmiechnęło się szczęście i odnalazł swoją nową mamę.  

Adopcja dziecka to bardzo poważna decyzja, ale Ingeborga nie miała żadnych obaw czy wątpliwości, że chce zaopiekować się małym Jordanem. Pomimo trudnego startu w życie, Jordan miał bardzo dużo szczęścia, ponieważ trafił na dobrych ludzi, którzy otoczyli go opieką, wychowali, wykształcili, a przede wszystkim pokochali oraz dali prawdziwy dom.


Decyzja o adopcji zmienia życie całej rodziny.

jordan-1


Niestety życie pisze niespodziewane scenariusze i ponad 20 lat później rodzinę dotyka tragedia: zdiagnozowano ciężką i poważną chorobę nerek u Ingeborgi. Stan kobiety był na tyle poważny, że jedynym sposobem na poprawę stanu jej zdrowia, okazał się przeszczep narządu. Rozpoczęto więc poszukiwania organu.

Choroba Ingeborgi była dla wszystkim zaskoczeniem.

jordan-2


Jordan i Ingeborga, choć formalnie i emocjonalnie są dla siebie matką i dzieckiem, to nie są spokrewnieni genetycznie. W związku z tym szanse, że Jordan będzie mógł być dawcą były niewielkie. Jednak dobro okazane przez Ingeborgę przed laty powróciło do niej, ponieważ adoptowany syn mógł zostać dawcą.

Jordan bardzo kocha swoją przybraną matkę.

jordan-4


Jordan nie wahał się ani chwili i oddał nerkę. Było to dla niego bardzo ważne, ponieważ w ten sposób mógł się odwdzięczyć przybranej matce za okazane mu serce. Operacja udała się i kobieta powoli powraca do zdrowia.

Przeszczep uratował życie kobiety.

jordan-3


Posłuchajcie, jak zaistniałą sytuację, komentują jej bohaterowie.

 

 

 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply