Mieszkańcy małej mieściny zobaczyli dziwne czerwone światło na niebie. Kilka dni później zdarzyło się coś, co na zawsze zmieniło ich życie!

Przebił się przez sufit, odbił od radia i uderzył kobietę w udo. Na szczęście obyło sie bez poważnych obrażeń. Meteor nie uszkodził narządów wewnętrznych, tylko pozostawił na skórze Ann 30-centymetrowego siniaka. Astronom z Florida State College, Michael Reynolds powiedział, że ten przypadek jest niezwykle rzadki i niesamowity zarazem, ponieważ większość meteorytów spada do oceanu lub na jakieś odludne miejsca. Jak dotąd nie odnotowano przypadku uderzenia w człowieka.

Pomyślmy, jak wiele osób żyło w całej historii ludzkości. Masz większe szanse być wciągniętym przez tornado i być jednocześnie rażonym piorunem podczas potężnego huraganu – stwierdził naukowiec.

Przed incydentem ludzie ze Sylacauga i wschodniej Alabamy zgłaszali pojawienie się na niebie jasnoczerwonego światła, któremu towarzyszył dym. Podobno miało przypominać sztuczne ognie. Inni również opisywali dziwne zjawiska, jednak nieco inaczej. Twierdzili, że bardziej przypominały ognistą kulę z gigantyczną jasną łuną.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : weekinweird.com, wn.com

Reply