Te tatuaże to miniaturowe dzieła sztuki przypominające akwarele. Zakochają się w nich nawet przeciwnicy trwałych malunków na ciele

Tatuaże, choć coraz bardziej powszechne, wciąż dzielą społeczeństwo. Jedni widzą w nich piękną ozdobę ciała i wyraz indywidualizmu, zaś drudzy wciąż kojarzą je z bohomazami robionymi za więzienną kratą.

Rynek tatuażu bardzo się zmienił w ciągu ostatnich dekad. Kiedyś większość tzw. dziar robiono w mało profesjonalnych warunkach i w określonych środowiskach, dlatego mieli je głównie więźniowie, bandyci, marynarze i muzycy rockowi. Dziś tatuowanie stało się rodzajem sztuki, którą docenia spore grono ludzi, co widać po rosnącej ilości salonów tatuażu. W takich miejscach pracują profesjonalni tatuatorzy, czyli osoby bardzo uzdolnione plastycznie, które sprawnie władają maszynką, niczym Michał Anioł pędzlem.


watercolor-tattoos-p


Najbardziej popularne wydają się czarno-białe tatuaże, ale coraz więcej osób decyduje się na kolorowe malunki, przypominające obrazy. Taki wzór może wykonać tylko doświadczony tatuator, by efekt zachwycał, a nie stał się powodem do wstydu dla osoby, która nosi malunek. Poniżej znajdziecie właśnie takie zachwycające tatuaże, wyglądające jak obrazy malowane akwarelą.

Pastelowe tatuaże to idealna propozycja dla kobiet

watercolor-tattoos-7


Przejścia kolorystyczne zachwycają swą miękkością

Na kolejnych stronach znajdziecie jeszcze 13 wzorów pastelowych tatuaży. 

watercolor-tattoos-5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : news.dose.com

Reply