Ta niewidoma wieszczka przepowiedziała przyszłość świata, do tej pory wszystko się sprawdziło. Jednak najgorsze przed nami!

Czy gdybyś potrafił przewidzieć przyszłość, próbowałbyś zmienić losy świata czy pozwoliłbyś, by świat toczył się własnym tempem? Wielu z nas chce zaglądnąć w przyszłość, zobaczyć co się stanie. Kiedy spotkamy miłość życia i jak ułożą się nasze losy. Dlatego korzystamy z porad jasnowidzów, chodzimy do wróżek. Jednak czy to ma jakiś sens. 

Można wierzyć lub nie, jednak jak się okazuje istnieją wieszczowie i wieszczki, którzy potrafią dokładnie powiedzieć co się stanie w przyszłości i ta wróżba się sprawdza. Jest to sprawa bardzo niepokojąca, oparta na wierze i pozazmysłowym doznawaniu. Ponoć takie umiejętności miała Baba Vanga, bułgarska mistyczka, która przewidziała wiele historycznych wydarzeń i które się sprawdziły!


1Baba Vagna urodziła się na początku ubiegłego wieku. Nie była niewidoma od urodzenia, ponoć, gdy była dzieckiem oczy zawiał jej wiatr z piaskiem i tak oślepła. Gdy zmarła jej matka, ojciec dziewczynki oddał ją do ośrodka dla ociemniałych. Tam zaczęła przepowiadać przyszłość znajomym. Chociaż od jej śmierci minęło 20 lat, jej przepowiednie nadal wzbudzają wielkie zainteresowanie.

baba-vanga-3


Baba Vagna przewidziała wiele wydarzeń, które wpłynęły na historię świata. Przywidziała atak z 11 września na WTC, mówią, że „stalowy ptak spadnie na Amerykanów i niewinna krew będzie tryskać.” Także przewidziała katastrofę Kurska, wymieniając nazwę okrętu, zanim powstał. Przepowiedziała tsunami w Tajlandii, ale także II wojnę światową, śmierć Stalina i upadek Związku Radzieckiego.

7


Dlatego tak niepokojące mogą być jej przepowiednie na przyszłość. Baba Vagna zapowiedziała, że dojdzie do trzeciej wojny światowe, która zmieni porządki w Europie. Przewidziała wielką emigrację i upadek chrześcijańskiego Rzymu w 2066 roku. Twierdziła także, że USA rozpadną się a Chiny staną się światową gospodarczą potęgą.

Chcesz wiedzieć, co jeszcze przepowiedziała? Zobacz na kolejną stronę!

5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply