8 błędów popełnianych przy planowaniu ślubu i wesela, lepiej ich uniknąć bo mogą zrujnować ten wspaniały dzień

Ślub to niezwykły dzień dla przyszłych małżonków, jednak jest wiele spraw, które mogą pójść nie tak, jak trzeba.

Ludzie dzielą się na tych, którzy uważają, że ślub to najważniejszy w życiu dzień. Dokładnie go planują, dbają o każdy szczegół. Druga grupa ludzi, nie uważa, żeby to był jakiś najważniejszy dzień i wcale im nie zależy, by jakoś wspaniale go uczcić. Jakie by nie było, nawet to najskromniejsze trzeba jakoś zaplanować.

Obecnie wiele osób, które decydują się na ślub, korzysta z pomocy specjalistów od planowania ślubów. Dbają oni, by nie zapomnieć o niczym, by ten dzień był wprost idealny. Oczywiście, nikt nie da pewności, że mimo najlepszych planów, coś pójdzie nie tak. Wiele osób dopiero po wszystkim wie, co by zmieniło, z czego by zrezygnowano. Mamy dla was takie porady.

8 błędów popełnianych przy planowaniu ślubu i wesela

1. „Powinności” na pierwszym miejscu

Kiedy panna młoda, planuje ślub, bardzo wiele rzeczy robi, bo tak wypada, bo powinna. Powinna być taka sukienka, powinna być zaproszona niewidziana przez lata kuzynka. Wiele osób żałuje potem, że zamiast przyjaciół zaprosiło nigdy niewidzianych krewnych, bo tak wypada. Warto pomyśleć, co jest dla ciebie ważne.

2. Ceremonia w publicznym miejscu

Jest to bardziej popularne za granicą, by w parkach czy w pięknych miejscach urządzać ceremonię. Jednak należy pamiętać, że w publicznym miejscu mogą być ludzie zupełnie niezwiązani ze ślubem, którzy wszystko zrujnują. Podobnie jest ze sesjami zdjęciowymi. Nie każdy będzie miał ochotę czekać godzinę, by nie wchodzić w kadr fotografa.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply