Emily została niemal skatowana na śmierć, a przestano ją bić tylko dlatego, że myślano iż nie żyje! Ku przerażeniu wszystkich sprawcą brutalnego pobicia okazała się 16-latka!

Agresja i przemoc wśród młodzieży zdaje się wzrastać z roku na rok.

Między 12 a 20 rokiem życia człowiek przechodzi fazę buntu, co jest normalne. Niestety w ostatnich latach nastolatkowie coraz gorzej znoszą ten okres i coraz częściej stają się agresywni. Niestety ich złość ma niewyobrażalną siłę, która podsycana przez rówieśników i media może być zabójcza.

Bestialskie pobicia kojarzą się z działaniem bezwzględnych bandytów, recydywistów, gdyż tylko oni potrafią z zimną krwią zadawać człowiekowi ból. Niestety takie myślenie nie przystaje do rzeczywistości, bo równie brutalna i zdemoralizowana może być młodzież.

Darlaston to miasto położone prawie 180 kilometrów na północny zachód od Londynu. Niedawno tą miejscowością wstrząsnęło brutalne pobicie, które omal nie skończyło się śmiercią nastolatki. Dlaczego ten przypadek tak bardzo zbulwersował opinię publiczną i rodziców? Ze względu na sprawcę.

Więcej o dramacie jaki rozegrał się na ulicach Darlaston i jego uczestniczkach, przeczytacie w dalszej części artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : metro.co.uk, thesun.co.uk

Reply