Ten chłopiec obudził się na po złamaniu, a środki przeciwbólowe jeszcze mocno działały. Jego reakcja bawi do łez!

Krążące po internecie filmiki, na których widać jak zachowują się ludzie po narkotykach, przyprawiają o gęsią skórkę. Jednak czasami trzeba przyjąć mocne środki z powodu doznanego wypadku. Tak było w przypadku Waltera, który obudził się po środkach przeciwbólowych i z wielką radością odkrywa… swój gips. 

Reakcja chłopaka jest niesamowita, nie wiem czy w życiu coś mnie tak cieszyło jak ten gips chłopca. Musi być wręcz uspakajany, by nie zrobił sobie krzywdy.


dzieciakReakcja chłopca zmienia się natychmiastowo, gdy jeden z rodziców przykrywa jego rękę szlafrokiem. Nie może uwierzyć w to, co się dzieje. Za każdym razem, gdy patrzy na gips, reaguje jakby widział go pierwszy raz.  Nie do końca wiadomo, czy radość chłopca była spowodowana czystą miłością do gipsu, czy jednak to całkowite szaleństwo po środkach przeciwbólowych. ;)

Reakcja rozbroiła mnie zupełnie. Grunt, że ten „odjazd” zdarzył się pod kontrolą ;) Wiadomo lepiej uważać i unikać złamań, bo to jednak nieprzyjemna sprawa, jednak gdy już się takie zdarzy, zawsze lepiej śmiać się nic płakać.

Podziel się ze znajomymi na Facebooku, z pewnością pośmieją się wraz z tobą. ;)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply