Pielęgniarka w hospicjum pytała pacjentów przed śmiercią, czego najbardziej żałują w życiu. 5 odpowiedzi powtarzało się niezwykle często….

Życie to kruchy i unikalny dar, więc warto je doceniać.

Człowiek każdego dnia podejmuje dziesiątki decyzji. Większość z nich tak naprawdę jest nieistotna, gdyż dotyczy rzeczy błahych, ale są też takie, które nieodwołalnie wpływają na całe obecne życie i przyszłość. Niestety w codziennym zgiełku łatwo się pogubić i zdecydować źle.

Armor Vear przez wiele lat pracowała jako pielęgniarka opieki paliatywnej. Codzienny kontakt z ludźmi, który mają przed sobą co najwyżej kilka miesięcy życia, skłanił ją do wielu refleksji. Szukając odpowiedzi na zadawane w głębi duszy pytania, zaczęła pytać swoich podopiecznych o to, czego najbardziej w życiu żałują.

Po latach doszła do wniosku, że 5 rzeczy powtarza się szczególnie często. Pokazuje to, że ludzie są do siebie podobni, niezależnie od tego skąd pochodzą, jakie mają wykształcenie, gdzie pracują i w co wierzą. Podejmowanie złych decyzji, wydaje się więc być wpisane naturę ludzką.

Warto uczyć się na błędach innych, dlatego zapraszamy na kolejne strony, gdzie znajdziecie refleksje Armor Vear na temat najczęstszych złych życiowych decyzji. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net

Reply