7 szybkich kroków, by twoja skóra promieniała przez całe lato!

Nie ma ważniejszej rzeczy, by być pięknie naturalnym niż zdrowa i promienista cera. Gdy możesz się poszczycić zdrową skórą wystarczy delikatne podkreślenie oczu, by wyglądać pięknie. Warto o tym pamiętać i gdy pojawią się problemy ze skórą pod żadnym pozorem nie zasłaniać ich mocnymi pudrami. To może skończyć się jedynie ciężkimi chorobami skóry. 

Te 7 porad pomoże ci w uzyskaniu pięknej i zdrowej skóry, której nie trzeba będzie maskować.twarz male1. Odpowiednie oczyszczanie

To podstawa! Zawsze trzeba zmyć makijaż delikatnym środkiem, by dać skórze odpocząć i oddychać. Należy ją dobrze nawilżać i dbać, by była odżywiona. Nie bez znaczenia jest to, co jemy. Zdrowe jedzenie i odpowiednia ilość wody mają duży wpływ na kondycje skóry. Jeśli zajadasz się słodyczami i fast foodami, to nawet najlepsze kremy nie pomogą.

1


2. Naucz się ukrywać niedoskonałości skóry

Korektory, to bardzo przydatne kosmetyki. Co ciekawe są sprzedawane w pakietach kolorów. Zielony zamaskuje czerwone plamy i pryszcze, jasny korektor rozświetli okolice oczu, a ciemniejszy pomoże konturować twarz.

2


3. Rozświetlaj oczy korektorem

To sprawi, że będziesz wyglądała na bardziej wypoczętą i zdrowszą. Częstym błędem jest nakładanie grubej warstwy zaraz pod oczy. Narysuj trójkąt i wklep go w skórę palcami lub gąbką.

3


4. Dobierz prawidłowy podkład

Wybór podstawowego kosmetyku, który będzie na naszej twarzy jest kluczowy. Najlepiej wybierać kolor próbując go na szyi, wtedy twarz nie będzie się odcinała, a kolor będzie wyglądał naturalnie. Trzeba zwrócić uwagę na dobre rozprowadzenie pudru na twarzy, a w szczególności na linii włosów, płatkach nosa i linii szczęki.

Na kolejnej stronie zobaczysz, jak prawidłowo konturować twarz, by wydobyć z niej to, co najlepsze. 

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply