Wyjątkowo atrakcyjna kobieta dotykała żonatych mężczyzn w centrum handlowym. Ciężko się nie uśmiechnąć patrząc na zachowanie niektórych panów

Jakbyś zareagował, gdyby seksowna kobieta lub gorący facet dotykali cię w miejscu publicznym? Odpowiedziałbyś na te zaczepki, czy raczej zignorowałbyś zalotników? Grupa osób w centrum handlowym padła ofiarą żartownisiów, którzy postanowili przeprowadzić pewien dość zabawny eksperyment.

Chcieli zbadać reakcje ludzi na dotyk. Najpierw przetestowali panów. Podstawili ponętną dziewczynę, która zaczepiała ich na ruchowym stronach. Wybierała mężczyzn z obrączkami na palcach lub w towarzystwie partnerek i zalotnie dotykała ich dłoni. Później role się odwróciły i to kobiety były uwodzone przez przystojnego młodego mężczyznę.


touch-experiment1


Aby nikt nie mówił o dyskryminacji, zadbano także o relacje homoseksualne. Na nagraniu widać,  jak podstawiona kobieta szuka kontaktu z paniami i odwrotnie, postawiony mężczyzna z panami. Eksperyment kończy się sytuacją, gdy prowokator dotyka dłonią innego mężczyznę i wskazuje głową, by poszedł za nim. Ten bez namysłu wyjeżdża schodami w górę.

touch-experiment2


Moja ulubiona część to reakcja pewnego faceta, który tylko się uśmiechną i pokazał obrączkę na palcu. Kiedy piękna kobieta go zaczepiła, wyraźnie dął jej do zrozumienia, że nie jest zainteresowany. Żona może być dumna z jego lojalności.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Fanpage.it

Reply