Podczas operacji plastycznej Nevena doszło do dziwnej komplikacji… Jego męskość stanęła na baczność i nie chciała opaść przez kilka dni!

Lekarze mawiają, że nie ma rutynowych zabiegów, bo gdy pacjent kładzie się na stół operacyjny, wszystko może się zdarzyć.

Ciało człowieka jest bardzo skomplikowane i czasami może reagować na bodźce zewnętrze w niecodzienny sposób. Lekarze doskonale o tym wiedzą, bo codzienna praca dostarcza im wielu dowodów na to, że ciało człowieka to nieprzewidywalna struktura.

W dzisiejszych czasach panuje kult piękna i młodości, dlatego wiele osób chcąc poprawić swoją aparycję, poddaje się różnym operacjom i zabiegom plastycznym. Jeszcze dwie dekady temu dominującymi klientami klinik chirurgicznych były panie, ale obecnie coraz częściej pod nóż idą panowie, spragnieni idealnego wyglądu.

Do mężczyzn uwielbiających poprawiać urodę przy użyciu skalpela należy 45-letni Neven Ciganovic. Ten stylista z Chorwacji zoperował sobie m.in. nos, podbródek, usta i brzuch. Ostatnio znów chciał poprawić nos, ale nie wszystko poszło tak gładko, jak podczas pierwszego zabiegu…

Po podaniu znieczulenia w ciele mężczyzny doszło do silnej reakcji alergicznej skutkującej priapizmem. To dolegliwość polegająca na nieustannym wzwodzie, który nie jest w żadem sposób związany z podnieceniem seksualnym. To groźna i bolesna przypadłość, która może nawet skutkować amputacją członka!

Lekarze natychmiast podali Chorwatowi odpowiednie leki, ale męskość jeszcze przez kilka dni była w lekkim stanie pobudzenia i dopiero po tym czasie wzwód całkowicie ustąpił. Neven czuje się już dobrze, ale przez jeszcze kilka tygodni będzie musiał uważać i zrezygnować z życia erotycznego.

Każda operacja niesie ze sobą jakieś ryzyko, a Neven przekonał się, że niecodzienna reakcja organizmu może spotkać każdego. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : nolocreo.com

Reply