Największe wpadki zagranicznych celebrytów, na widok których ciężko się nie uśmiechnąć! Tego nie zobaczycie w telewizji!

Znamy ich ze sceny, filmów i seriali. Ich zdjęcia codziennie pojawiają się w kolorowych magazynach i serwisach plotkarskich. Zazwyczaj wyglądają idealnie! Piękne ciało, lśniące włosy, promienny uśmiech i nieskazitelna cera.

Jednak trzeba pamiętać, że celebryci to też ludzie i również im zdarzają się koszmarne wpadki. Czujne oko fotografa wypatrzy wszystko, a kompromitujące fotografie migiem obiegną niemal cały świat.W 2012 roku podczas ceremonii pogrzebowej Etta Jamesa, Christina Aguilera zaśpiewała przepiękny utwór. Uwagę fotografa przykuły jej nogi i ciemna smuga biegnąca od kolana w dół. Wyglądała jakby się posikała, ale podobno to tylko źle roztarty samoopalacz.

1Z utrzymaniem moczu problem miała również Fergie. Stwierdziła, że ten kompromitujący występ to najgorszy moment w jej życiu. Artystka nie zdążyła skorzystać z ubikacji i zaczęła skakać do utworu „Let’s Get it Started” i stało się coś, co z pewnością zapamięta na długo.

2Victoria Beckham podczas przyjęcia w swoim luksusowym butiku nie umiała zapanować nad potrzebą fizjologiczną i również się posikała. Ledwo trzymającą się na nogach małżonkę wyprowadził z imprezy David Beckham.

4 5Nicki Minaj i jej okropny kamień nazębny. Straszne!

5Julia Roberts także powinna zgłosić się do dentysty. Mogłaby usunąć wreszcie ten amalgamat!

6
Jonah Hill i jego pęknięte spodnie. Nie wygląda to zbyt dobrze!

7Mo’Nique zapomniała ogolić nóg! Wygląda na to, że nie robiła tego przynajmniej miesiąc…

8Robert Pattinson z rozsuniętym rozporkiem.

9Khloe Kardashian i jej wielkie, wyszczuplające majty.

10

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : wittyfeed.com

One Response

  1. Kalo

Reply