Beyonce podchodzi do fanki i przystawia jej mikrofon do ust. Padniesz ze śmiechu, gdy usłyszysz dźwięki, które z siebie wydała!

Już jako dzieci mieliśmy swoich ukochanych idoli. Pierwszym wzorem do naśladowania była oczywiście mama. Do dziś pamiętam, jak chciałam się do niej upodobnić, wkładając wysokie buty i używając jej kosmetyków. Z czasem gusta dzieci się zmieniają i zaczynają wzorować się na kimś innym. Są to przeważnie różnorodne postacie z bajek (wróżki, księżniczki, czarodziejki i inne ślicznotki).

Później idolami stają się gwiazdy pokazywane w telewizji np. aktorki, modelki czy piosenkarki. Choć nie zawsze zasługują na miano autorytetów, bo ich postępowanie jest dalekie od wzrokowego, i tak chcemy być tacy, jak oni. Zaczynamy zbierać o nich informacje, śledzić konta w mediach społecznościowych, chodzić na koncerty…

1


Nieopisane szczęście jest wówczas, gdy gwiazda zejdzie ze sceny, podejdzie blisko i przystawi do ust mikrofon. Pojawia się szansa, którą należy wykorzystać i zanucić fragment tekstu. Nie wszyscy mogą pochwalić się pięknym głosem, na co dowodem jest poniższe nagranie. Obejrzyjcie wideo z koncertu Beyonce i zobaczcie, jak jedna z fanek zaprezentowała piosenkarce swoje umiejętności :).

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Spittingoutteeth

Reply