Oto Feisty Pets, czyli przerażająco słodkie pluszaki o dwóch twarzach. Wystarczy je przytulić, a zmienią się nie do poznania!

Różnorodność zabawek w sklepach jest ogromna, ale tych oryginalnych jest niewiele.

Zabawki są nieodłączną częścią dzieciństwa, a moda na nie dość szybko się zmienia. Raz pociechy marzą o klockach, innym razem do mówiących lalkach czy sterowanych samochodach. W zabawkowych trendach można się pogubić, ale istnieje jedna ponadczasowa zabawka, która wciąż przypada do gustu większości maluchów – maskotka.

Pluszaki, przytulanki, maskotki – nazw materiałowych figurek wypchanych jakimś miękkim tworzywem jest wiele. Niezależnie jednak od słowa, jakim określamy te zabawki, to myśląc o nich wyobrażamy sobie postać o miłym wyrazie twarzy/pyszczka, która jest tak słodka, że od razu chce się ją przytulić.

Większość pluszaków taka właśnie jest, dlatego w ich tłumie wyróżniają się maskotki Feisty Pets (Zadziorne Zwierzaki). Przytulanki te wyglądają zwyczajnie, ale kiedy ktoś zacznie je tulić, przerażająco się zmieniają.

Koniecznie zajrzyjcie na dalsze strony artykułu, gdzie znajdziecie więcej zdjęć Feisty Pets oraz ich niezwykle zabawną reklamę. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredpanda.com, laughingsquid.com, wmctoys.com, amazon.com


Reply