Zgasiła papierosa w oku szczeniaka! Internauci pragną wymierzyć jej sprawiedliwość

Mimo ciągłych apeli, kar finansowych i straszeniem więzieniem ludzie nadal znęcają się nad zwierzętami.

Nie pomaga zaostrzenie przepisów ani kampanie społeczne, które co jakiś czas pojawiają się w mediach. Wygląda na to, że człowiek ma zło wpisane w genach i uwielbia dominować nad słabszymi gatunkami. Czerpie satysfakcję z tego, że wyrządza komuś ból i krzywdę. Ludzie wpadają na coraz to nowe pomysły, aby torturować zwierzęta. Dotkliwe bicie i ciągnięcie za samochodem już nie wystarcza…

Kilka dni temu internet obiegły szokujące zdjęcia. Widać na nich jak pewna kobieta w perfidny sposób znęca się nad małym, bezbronnym szczeniaczkiem. Fotografie w internecie zamieściło Towarzystwo Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt w Singapurze. Ktoś anonimowo wysłał im filmik, na którym widać jak kobieta przypala pieska papierosem.

Zwrócono się do internautów z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu sprawczyni. Ustalono, że prawdopodobnie kobieta pochodzi z Singapuru, jednak nie wiadomo dokładnie z jakiego regionu. Stowarzyszenie podejrzewa, że na terenie kraju działa grupa przestępcza specjalizująca się w torturowaniu zwierząt. Kręcą później filmiki, które sprzedają zwyrodnialcom oraz maniakom seksualnym, którzy czerpią z nich przyjemność.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply