Ojciec płaci 180 milionów dolarów, by ktoś wziął ślub z jego córką! Jest jeden haczyk…

Raz na jakiś czas świat okrąża taka informacja, że trudno uwierzyć w jej prawdziwość. Ta jest jedną z nich, ciężko uwierzyć, że ktoś chce zapłacić, by jego córka znalazła męża. Chiński bilioner Cecil Chao jest biznesmenem z Hong Kongu, który zrobił niesamowitą karierę i dorobił się mnóstwa pieniędzy. Wydaje się, że może mieć, co tylko chce, jednak musi szukać męża dla swojej córki. 

Sprawa nie jest taka prosta. Córka nie jest okropnie brzydka ani nie ma paskudnego charakteru. Jedyna córka bogacza – Gigi nie gustuje w mężczyznach. Ojciec nie może się pogodzić, że nie będzie miał następcy. Postanowił, że zapłaci 180 milionów dolarów mężczyźnie, który zdobędzie serce córki.


1


Pierwsze ogłoszenie o poszukiwaniu męża dostało się do mediów w 2012 roku, wtedy ojciec dziewczyny proponował 60 milionów, w 2014 podbił cenę do 120 milionów, by w tym roku ogłosić, że można zarobić 180 milionów.

8


Można sobie tylko wyobrażać, jak czuje się Gigi, która ma partnerkę i nie zamierza szukać męża. Na kolejnej stronie dowiesz się, jak na te słowa zareagował ojciec.

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com/marry-her

Reply