Za maleńki domek oferowali jej 4 mln zł! Kiedy odrzuciła propozycję sprzedaży, wokół jej majątku zbudowali centrum handlowe!

Mimo iż we współczesnym świecie rządzą pieniądze, nie dla wszystkich są one priorytetem w życiu. Liczą się także inne wartości. Przekonali się o tym właściciele pewnej firmy deweloperskiej, która znalazła doskonałe miejsce na wybudowanie centrum handlowego.

Inwestorom udało się wykupić wszystkie posiadłości dookoła, z wyjątkiem małego domu należącego do 84-letniej Edith Macefield. Kobieta bez chwili zastanowienia odrzuciła ich propozycję, wyznając zasadę – tam Twój dom, gdzie serce Twoje :).
domek przy centrum handlowym1W związku z odmową Edith deweloperzy nie mieli innego wyjścia – musieli tak zmodyfikować plan swojej inwestycji, żeby uwzględniał on nietypowe sąsiedztwo maleńkiej posiadłości.

domek przy centrum handlowym2Postawa kobiety wzbudziła podziw wśród lokalnej społeczności, ale i na całym świecie. Okazało się bowiem, że są ludzie, dla których pieniądze to nie wszystko. Miłość do domu, w którym spędziła lata życia, okazała się większa!

domek przy centrum handlowym3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply