10 historii, które pokazują, że przeznaczenie istnieje i los każdego człowieka, jest już zapisany

Czasem wszystko układa się tak, że czas i miejsce, w jakim się jest wszystkim, co decyduje o całym naszym życiu jest jeden moment.

Czasami ciężko uwierzyć, że zbieg okoliczności może doprowadzić do takich zmian w życiu. Pójście inną drogą do pracy, zagapienie się, czy spontaniczne wybranie się na imprezę, może zupełnie odmienić życie. Sprawić, że pozna się miłość życia, znajdzie się wymarzoną prać… lub straci wszystko. Są ludzie, którzy wierzą, że los jest zapisany i chociaż próbujemy się przed nim bronić to wszystko, co nas spotyka jest częścią większego planu.

A oto historię, które udowadniają, że przeznaczenie nie jest tylko wymysłem.

Zamieszkałam w nowym mieszkaniu, mieszkałam tam już jakieś dwa tygodnie i wreszcie miałam czas, by sobie odpocząć. Postanowiłam, że zrobię sobie domowe SPA. Wysmarowałam się od stóp do głów niebieską glinką, naga jak mnie Bóg stworzył, a wtedy w salonie zobaczyłam mężczyznę. Zaskoczony facet stał w moim mieszkaniu! Pobiegłam po nóż do kuchni, facet wyciągnął gaz. Staliśmy tak, krzycząc jedno na drugiego, co robi w tym mieszkaniu. Okazało się, że to było jego mieszkanie, a wynajęła mi je jego babcia, bo marzyła, by wnuk znalazł sobie żonę. Wciąż pamiętam ten dzień i nadal tam mieszkam, jako jego żona. 

Kolejne historie przeczytasz na następnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply