Hydraulik z powołania. Zainteresowała się nim firma Wrangler, która zrobiła mu bardzo miłą niespodziankę

Radzenie sobie z instalacjami w domu nie należy do łatwych zadań i czasem przerasta nawet panów. Nic więc dziwnego, że gdy kobieta z Teksasu dostrzegła problem hydrauliczny, od razu wezwała specjalistę. Nawet nie miała zamiaru zajmować się „brudną robotą” samodzielnie.

Na miejsce przybył młody hydraulik Jimmie Cox i natychmiast zabrał się za naprawianie cieknącej rury na podwórku Andrei Adams. Gdy kobieta wyszła z domu, aby sprawdzić, jak przebiegają prace, była zdumiona tym, co ujrzała.


plumber3


Zobaczyła mężczyznę zanurzonego do połowy w błocie. Nie było innego sposobu na dotarcie do uszkodzonej rury, dlatego Jimmie wziął głęboki oddech i zanurkował w nieczystościach. Mimo że niczego nie widział, zadanie wykonał na piątkę z plusem.

plumber


Zdumiona poświeceniem hydraulika Andrea zrobiła mu zdjęcie (w sumie tylko jego dolnej części). Później wrzuciła je do sieci i z dnia na dzień stało się hitem. Został zauważony przez gospodarza programu Brudna robota Mikea Rowea, który zaproponował mu spotkanie przy piwie. To jeszcze nie wszystko! Wrangler, znany producent dżinsów zaoferował hydraulikowi bezpłatną dostawę spodni na cały następny rok.

Jak widać poświęcenie się opłacało.

plumber1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredomtherapy.com

Reply