Enrique Iglesias w ogniu krytyki internautów! Wszystko przez nagranie, na którym całuje dziecko, co uznano za kontrowersyjne i niebezpieczne

Współcześni rodzice bardzo często chwalą się dziećmi w mediach społecznościowych.

Każdy rodzic jest nieskończenie dumny ze swojego nowo narodzonego maluszka i pragnie wykrzyczeć całemu światu, jakie jego dziecko jest piękne, słodkie i kochane. Niestety czasem okazywanie uczuć bobasom wymyka się spod kontroli, co część internautów ostatnio zarzuciła piosenkarzowi Enrique Iglesiasowi.

 

Hiszpan i jego żona Anna Kournikova należą do par, które niechętnie dzielą się z mediami i fanami swoim życiem prywatnym. Trzeba przyznać, że ochrona prywatności idzie im całkiem nieźle, aczkolwiek by nie stracić zainteresowania swoich followersów, od czasu do czasu upubliczniają materiały pokazujące ich domowe życie.

Piosenkarzowi i sportsmence końcem ubiegłego roku urodziły się bliźnięta: Nicholas i Lucy. Rodzice już w styczniu opublikowali w internecie ich fotografie, ale kilka dni temu Enrique poszedł o krok dalej i udostępnił na Instagramie filmik z jedną ze swoich pociech.

 

Enrique Iglesias całuje dziecko!

Na nagraniu Enrique okazuje bobasowi dużo miłości w postaci buziaków. Najprawdopodobniej to była Lucy, na co wskazują dziewczęce śpioszki z motylkami. Na pozór nie ma nic w tym złego, ale część internatów jest mocno zaniepokojona zachowaniem piosenkarza….

Wiele osób wskazuje, że takie zachowanie może być niebezpieczne dla tak małego dziecka, zwłaszcza, że część buziaków trafiła w usta noworodka! Takie nierozważne zachowanie może bowiem mocno zaszkodzić zdrowiu maluszka, którego układ odpornościowy nie jest jeszcze całkowicie wykształcony.

Film z całuśnym piosenkarzem i jego pociechą, znajdziecie już na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : instagram.com

Reply