13 mężczyzn popełniło samobójstwo, ponieważ odrzuciła ich zaloty. Czy ta kobieta faktycznie była tego warta?

I imię miłości ludzie robią bardzo dziwne rzeczy.

Jedni wyrzekają się majątku i rodziny, drudzy przeprowadzają się na koniec świata, a jeszcze inni targają się na swoje życie. Samobójstw z miłości jest coraz więcej, a najgorsze jest to, że decydują się na nie coraz to młodsi ludzie. Nastolatkowie nie mogą poradzić sobie z odrzuceniem i popełniają najgorszy błąd w swoim życiu.

Wyjątkowo piękne kobiety potrafią otumanić i to nie tylko beztroskich nastolatków, ale i dorosłych i ułożonych mężczyzn. Przykład tej irańskiej księżniczki jest na to najlepszym dowodem. Zahra Khanom Tadj es-Saltaneh wywodziła się z dynastii Qajari i była córką perskiego króla Nassera al-Din Shaha. W tamtych czasach była uważana za symbol doskonałości i piękna. Tysiące mężczyzn marzyło, aby choć spojrzała w ich kierunku.

Źródła podają, że o jej względy zabiegało ponad 100 wysoko urodzonych adoratorów! W wyniku odrzucenia 13 nieszczęśników popełniło samobójstwo. Księżniczka Zahra złamała im serca i nie widzieli innego wyjścia z sytuacji jak odebranie sobie życia. Nie wiadomo, czy kobieta cierpiała po ich stracie, ale jedno było pewne — w końcu musiała wyjść za mąż. Tylko za kogo, skoro wokół brakowało odpowiednich kandydatów?

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : difundir.org

Reply