Przez cztery miesiące pił herbatę z korzenia tej rośliny. Udało mu się wygrać z ciężkim nowotworem!

Historia tego mężczyzny daje nadzieję chorym na całym świecie, zmagającym się z chorobą nowotworową. John di Carlo, 72-letni Kanadyjczyk, podjął alternatywną metodę leczenia, kiedy okazało się, że inne środki lecznicze nie przynoszą oczekiwanego rezultatu. Popijając wywar z korzenia rośliny uznawanej za chwast, wygrał walkę z rakiem, chociaż sam nie do końca wierzył w skuteczność terapii.

Jego przypadek skłonił naukowców do zgłębienia zagadnienia kolejnej alternatywnej ścieżki leczenia chorób nowotworowych.

113


Di Carlo chorował na białaczkę, przeszedł intensywną i agresywną chemioterapię, która trwała trzy lata i wyniszczyła jego organizm, a ostatecznie lekarze i tak bezradnie rozłożyli ręce. Choroba postępowała, alternatywnych metod leczenia konwencjonalna medycyna nie przewidywała, dlatego mężczyzna został odesłany do domu, aby mógł spędzić ostatnie dni z najbliższymi, nie na szpitalnym łóżku.

Pozostawiony sam sobie John nie załamał się jednak i postanowił sięgnąć po lekarstwo, które zaoferowała mu medycyna niekonwencjonalna – herbatę z korzenia mniszka lekarskiego. Ten dość powszechny chwast od pokoleń uznawany był za medykament. Syrop z mniszka na pewno popijały nasze babcie, wierząc, że przyniesie ulgę w przeziębieniu, problemach z wątrobą czy zbyt wysokim poziomem cholesterolu. Nie wiedziały jednak, że roślina ta może stanowić oręż w walce z rakiem.

John pił regularnie wywar z korzenia mniszka przez 4 miesiące. Jakież było zdziwienie lekarzy, kiedy po tym czasie, w czasie kontrolnej wizyty, stwierdzili remisję choroby! Więcej informacji na temat korzenia mniszka lekarskiego jako lekarstwa na raka znajdziecie tutaj.

115

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : cbc.ca

Reply