Nigdy nie wstydził się swojej przeszłości i wielu traumatycznych przeżyć. Okrutne doświadczenia go nie złamały, tylko nauczyły czegoś bardzo ważnego!

Dla niektórych ludzi życie to ciągła walka i zmaganie się z przeciwnościami. Najczęściej taka ciągła walka prowadzi do apatii, poczucia bezsensu, a nawet załamania. Pytania „dlaczego ja?” często wtedy cisną się na usta. 

Jednak ciężkie doświadczenia mogą sprawić, że znajdziesz całkiem inną drogę i zmienisz swoje dotychczasowe życie. Aktor Keanu Reeves nigdy nie wstydził się swojej przeszłości, wielu traumatycznych przeżyć,  jakie doznał. Jednak te doświadczenia nie załamały go, a sprawiły, że ma pozytywne podejście do życia, którym dzieli się z innymi.

keanu-reeves


Jako mały chłopiec Keanu stracił ojca, mężczyzna wyprowadził się, pozostawiając go z matką. Wraz z matką wiele razy się przeprowadzał, więc trudno było mu znaleźć przyjaciela. W szkole miał kłopoty, bo miał dysleksję, a wtedy nie było to uznawań za chorobę. Dzięki determinacji i pracy ukończył szkołę i obecnie jest zapalonym czytelnikiem.

Jak sam mówi, nauczyło go to determinacji i ciężkiej pracy. Wymówki zawsze się znajdą, ale warto pracować nad ich przezwyciężeniem.

fdef5a01581aca5bdee0626d539d0978 keanu-reeves_youngstermo

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifehack.org

Reply