7 zachowań, których nie możesz się dopuszczać podczas kłótni z partnerem

W każdym związku zdarzają się kłótnie i złe dni, ważne jest, by umieć sobie z nimi radzić.

Związki to nie tylko piękne i radosne chwile, czasami nagromadzi się w nas złość, powiemy kilka słów za wiele i kłótnia gotowa. Łatwo jest wtedy stracić nad sobą panowanie, zranić bliską osobę tak, że nie można tego odwołać, zmienić i mimo pogodzenia się to pozostaje. Nie ma par, które nie mają za sobą sprzeczek, kłótni czy ostrzejszej wymiany zdań.

Jednak są zachowania, których nigdy nie można się dopuścić. Na które nie można sobie ani drugiej osobie pozwolić, bo to są granice, po przekroczeniu których, nie ma powrotu. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że słowa ranią i bolą nie mniej niż uderzenia. Mamy dla was 7 zachowań, których nie można się dopuszczać, kiedy kłócisz się z kimkolwiek, a zwłaszcza z partnerem czy partnerką.

1. Nie mieszaj w kłótnie innych osób czy członków rodziny

Kłótnie czy rozmowy nie powinny sprawiać, że cała rodzina jest w to zaangażowana. Kiedy wciągasz w kłótnie swoich rodziców czy partnerki, możesz doprowadzić do poważnego konfliktu i nawet po pogodzeniu się z partnerką pozostanie żal w rodzicach. Mogą oni potem wpływać na zdanie i postrzeganie ciebie czy partnerki w całej rodzinie. Takie bomby tylko tykają w oczekiwaniu na szansę, by wybuchnąć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply