Kołnierzyk w eleganckiej koszuli wcale nie musi być nudny. Oto najnowsze propozycje projektantów, które są tego najlepszym dowodem

Moda szybko przemija, ale niektóre jej rozwiązania stosuje się przez lata.

Synonimem elegancji w ubiorze jest koszula z kołnierzykiem. Ten klasyczny element ubioru od lat sprawdza się w wielu oficjalnych sytuacjach: od szkolnych uroczystości po rozmowy kwalifikacyjne. Nic więc dziwnego, że co sezon projektanci proponują ich nowe kroje i fasony.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że elegancka koszula z kołnierzykiem nie daje projektantom zbyt dużych możliwościowi do popisania się kreatywnością, ale nic bardziej mylnego. W tym sezonie koszule zyskują zupełnie nowy wymiar i pokazują, że ciekawe pomysły można zrealizować wszędzie.

W tym sezonie hitem są kolorowe kołnierzyki i ciekawe przypinki do nich. Ta niewielka zmiana sprawia, że koszula nabiera nowego i nietuzinkowego charakteru, a jej właściciel przyciąga uwagę i pokazuje, że ma poczucie humoru.

Zapraszamy na kolejne strony, gdzie znajdziecie dużo zdjęć supermodnych kołnierzyków i ozdób do nich. Ostrzegamy: zapragniecie je mieć! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com, wikipedia.pl

Reply