Laura Izumikawa czas snu swojej córki wykorzystuje na robienie jej nietuzinkowych fotek. Wszystkim dzieciom życzymy tak kreatywnych mam

Zdjęcia z dzieciństwa to miła pamiątka dawnych czasów, która w dość dobry sposób oddaje klimat minionych dni. Większość albumów rodzinnych ma klasyczną formę, ale niektóre mamy czy tatusiowe mają szalone pomysły na to, by fotki z dzieciństwa ich pociech były naprawdę wyjątkowe. 

Laura Izumikawa jest młodą mamą z Los Angeles. Kobieta przyznaje, że ma duże szczęście, ponieważ jej córeczka Joey Marie Choi jest bardzo spokojnym niemowlęciem. Dziewczynka rzadko płacze, a przede wszystkim spokojnie przesypia noce i pory poobiednich drzemek, nie budząc się przy jakimkolwiek hałasie. Ta odporność Joey na bodźce zewnętrze podczas snu, zainspirowała jej mamę do robienia jej wtedy zdjęć.


creative-baby-photos-p


Laura postanowiła, że stworzy całą serię fotografii ukazujących jej ukochaną córeczkę w różnych wcieleniach. Sama wymyśla przebrania i mini scenografie, ubiera śpiącego niemowlaka i pstryka zdjęcia. Dziewczynka nawet nie wie, w jakich zaskakujących rolach pozuje, ale za każdym razem wygląda słodko i bardzo autentycznie.

Mała turystka na Hawajach

creative-baby-photos-4


Joey Marie Choi za kilkanaście lat pewnie będzie się bardzo cieszyć albumu z tak nietypowymi zdjęciami. Być może Laura ma w sobie nutkę proroka i jej córeczka w przyszłości wybierze którąś z dróg zaproponowaną podczas sesji przez mamę, np. zostanie muzykiem albo sportowcem. Odpowiedź na to pytanie przyniesie czas.

Oto przyszła gwiazda mocnego grania

Na dalszych stronach znajdziecie jeszcze 12 fotek uroczej Joey Marie Choi. 

creative-baby-photos-7

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply