Dziewczynka codziennie płacze krwawymi łzami. Rodzice nie wiedzą, jak pomóc córeczce

Niezwykłe zagadki natury sprawiają, że specjaliści na całym świecie łamią sobie głowy, co może je powodować i jak je leczyć.

Ludzkie ciało jest pełne tajemnic, chociaż rozwój nauki sprawia, że coraz więcej wiemy o tym, jakie procesy rządzą naszymi organizmami, co powodują i dlaczego zachodzą. Jednak nauka nie daje odpowiedzi na wszystkie pytania, nie jest w stanie uleczyć wszystkich chorób i sprawić, że w każdym z nas wszystko będzie działało jak w zegarku.

 

Niesamowite właściwości organizmów ludzkich są badane na całym świecie. Wszelkie anomalie, niezwykłe umiejętności są obserwowane przez naukowców, demontowane i rozbierane do poziomu cząsteczek. Ponieważ chcemy znać każdy sekret, chcemy znać tajemnicę długowieczności i młodości, chcemy wiedzieć, dlaczego ktoś przeżył ekstremalne wyziębienie i był w stanie podnieść auto, które spadło na jego bliskich.

 

Niezwykła dziewczynka Ahana Afzal jest pod stałą opieką lekarzy, którzy mają wielki problem z odpowiedzią na bardzo ważne pytanie: Dlaczego dziewczynka płacze krwawymi łzami? Jej stan jest bardzo poważny, a każda łza okupione bólem, a medycy rozkładają bezradnie ręce.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply