Chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądać twoje życie ? Wystarczy, że spojrzysz na swoją dłoń

Miłość determinuje wiele decyzji człowieka i nadaje życiu sens, dlatego wszyscy o niej marzymy i jej szukamy. Trudno jest jednak  spokojnie czekać na to, co przyniesie los, więc aby zaspokoić ciekawość można spojrzeć na dłonie, a ich wygląd uchyli rąbka tajemnicy naszego przyszłego życia uczuciowego. 

Ludzka dłoń jest skarbnicą wiedzy w świecie wróżbiarstwa. Jej liczne linie zawierają wskazówki co do wszystkich sfer życia człowieka oraz jego usposobienia. Na wewnętrznej stronie naszych dłoni znajdziemy między innymi linię mówiącą o naszym powodzeniu w miłości. Sprawdzicie z nami, o czym świadczy jej wygląd.


linie-pas


Linie na dłoniach oraz linie papilarne powstają w 3-4 miesiącu życia płodowego człowieka. Zmarszczki dłoni są pomocne przy napinaniu skóry i ułatwią ściskanie przedmiotów. Wygląd i grubość fałdów jest indywidualna dla każdego człowieka, a wpływ na ich kształt mają geny czy rasa. Najbardziej widocznie są trzy linie, a jedna z nich to linia serca, która zaczyna się pomiędzy palcem wskazującym a środkowym, dalej biegnie okrążając wzgórki pod palcami i kończy się pod „wzgórkiem Merkurego (część dłoni pod najmniejszym palcem).

Linia serca to pierwsza zmarszczka pod palcami

Noticia-4053-900


Linia serca mówi o wszystkich emocjonalnych sprawach człowieka, określa jego wrażliwość i sentymentalność. Opisuje jego stosunek do innych ludzi i zaangażowanie emocjonalne w budowanie relacji z nimi. Dodatkowo może wskazywać na problemy ze zdrowiem.

Wygląd linii serca podpowiada nam, jakie będziemy mieli życie emocjonalne

4801046025_f4bcc9cc24_b


Umiejscowienie linii:

Jeśli wasza linia biegnie tuż pod wzgórkami (czyli wypukłościami na dłoni pod każdym z palców) to największy wpływ na podejmowane przez was decyzje ma rozum. Jeśli zaś linia serca biegnie dość nisko, to zapewne bardziej ufacie swojej intuicji i sercu.

Na tej dłoni linia serca jest położona nisko

Więcej na temat linii serca i jej znaczenia dowiecie się z następnej strony. 

linia-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : aweita.pe

Reply