Oto co linie na nadgarstku mówią o Twojej osobowości.

Człowiek od zawsze był ciekawy swojej przyszłości, dlatego starał się różnymi sposobami zdobyć informacje czy choćby wskazówki dotyczące tego, co jeszcze się w jego życiu zdarzy. Tak narodziły się wróżbiarstwo czy chiromancja, które dziś są nieodłącznym elementem świata. 

Sposobów na rozświetlenie mroków przyszłości jest wiele: jedni wróżą z kart, inni z fusów, jeszcze inni patrzą w gwiazdy czy szklaną kulę.  Popularne jest również wróżenie z dłoni, ale mało kto wie, że nasza przyszłość jest także zapisana na naszych nadgarstkach, gdzie występują linie Rascetta, inaczej nazywane bransoletkami. Te małe zmarszczki są liniami długowieczności, ale dostarczają też wiedzy na temat naszego zdrowia, dobrobytu czy uznania społecznego.


linie-pas


Każda z trzech linii Rascetta zwiastuje kolejne 30 lat życia człowieka. Linia powinna okalać przegub nadgarstka od wysokości kciuka do małego palca, lecz jeśli zmarszczki są krótsze, wtedy okresy życia będą wynosić mniej niż 30 lat.

Linia pierwsza 

Wyraźne zaznaczenie pierwszej linii Rascetta oznacza, że człowiek będzie się cieszył dobrym zdrowiem. Jeśli linia jest przerwana to zwiastun kłopotów z układem moczowym, a u kobiet to oznaka problemów z układem rozrodczym (w młodym wieku z menstruacją, a w starszym z zajściem w ciążę).

Linia druga

Jej silne zaznaczenie to gwarancja zdrowia aż do podeszłego wieku. Dodatkowo jej głębokość wskazuje na sukces materialny: im głębsza, tym pewniej możemy spodziewać się sukcesu w gromadzeniu dóbr doczesnych.

Linia trzecia

Występowanie trzeciej linii świadczy o powodzeniu człowieka w życiu towarzysko-społecznym. Im lepiej zaznaczona linia, tym większy status społeczny osiągniemy oraz będziemy postrzegani jako osoby wpływowe w środowisku. Trzecia linia mówi też o sile więzi z przyjaciółmi i rodziną.

Ludzka dłoń pełna jest tajemnic

ręka-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : aweita.pe

Reply