Jego metamorfozy zmieniają życie kobiet o 180 stopni. Zobacz najbardziej spektakularne z nich!

Naturalna uroda jest najlepsza, co do tego nie mamy najmniejszej wątpliwości. Czasami jednak naturze można troszkę „pomóc” i za pomocą makijażowych sztuczek wyeksponować to, co w twarzy najpiękniejsze, a ukryć defekty. A jeżeli miałoby to przy okazji poprawić humor i samoocenę danej przedstawicielki płci pięknej – gra naprawdę jest warta świeczki. Czasami naprawdę niewiele trzeba, żeby we własnej skórze poczuć się lepiej. Udowadnia to makijażysta Anar Agakishiev, którego metamorfozy wzbudzają zachwyt internautów na całym świecie.

Ze zwykłych kobiet za pomocą makeupowych sztuczek Anar stwarza piękności jak z hollywoodzkiego dywanu. Jego metamorfozy potwierdzają, że nie ma brzydkich kobiet… Są tylko niedofinansowane.

Poniżej i na kolejnych stronach kilka naprawdę spektakularnych przemian. Ich efekty są naprawdę fantastyczne, a iskierki radości, jakie pojawiają się w oczach bohaterek metamorfoz wrażliwsze osoby mogą wzruszyć do łez. I chociaż to wewnętrzne piękno liczy się tak naprawdę, zewnętrzne też jest ważne, bo często pozwala z uśmiechem i większą pewnością siebie stawiać czoła każdemu nowemu pełnemu wyzwań dniu.

anar

anar2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply