Wszyscy się przerazili, gdy ktoś przyniósł tego potwora z lasu. Teraz już wiadomo, czym jest ta dziwna istota!

Czas od czasu w internecie pojawiają się zdjęcia straszliwych istot.

Budzą powszechne przerażenie, bo wyglądają, jakby pochodziły z innej planety. Ludzie zaczynają wysuwać różne teorie na temat ich pochodzenia. Piszą, że kreatury są wynikiem medycznych eksperymentów, dziełem Szatana lub nieznanym gatunkiem, którego jeszcze nikt nie odkrył. Wszyscy się wypowiadają jako wielcy eksperci, lecz nikt nie podaje dowodów na potwierdzenie swoich zaskakujących tez.

Zdjęcie przedstawiające przerażającego, a dla niektórych słodkiego małego potworka rozprzestrzeniło się w mediach społecznościowych kilka dni temu. Podobno ktoś znalazł je w lesie i sfotografował w stanie Pahang (Półwysep Malajski). Wyglądem nieco przypominało malutkiego kota, lecz jego twarz była jakby ludzka. Pokaźne kły i pazury sugerowały, że to jakaś demoniczna istota bądź efekt eksperymentów genetycznych.

Malajska bestia wywołała wśród internautów burzliwą dyskusję. Tym bardziej że napisano w internecie, że potwór trafił do tajnego laboratorium, gdzie przeprowadzane są na nim przeróżne eksperymenty. Na dowód tego, że jest prawdziwy, ktoś wrzucił krótki filmik pokazujący to dziwne stworzenie w całej okazałości. Wyglądało jednak na martwe, a co niektórzy twierdzili, że zostało wykonane z gumy.

Przejdź na kolejną stronę i zobacz nagranie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : cabinet-of-wonders.blogspot.com, stomp.straitstimes.com, diarioonline.com.br

Reply