Te pary są ze sobą ponad 50 lat i nadal się kochają! Zobacz sekret ich sukcesu!

Tracey Bruce nowojorska foto-blogerka zainspirowana długim i szczęśliwym małżeństwem swoich rodziców postanowiła odnaleźć pary, których staż przekracza 40 lat wspólnego życia.

Do tej pory sfotografowała i opisała kilka par. Każda była inna, ale jak twierdzi autorka zdjęć, od każdej pary emanował poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
Do Tracey pary zgłaszali ich bliscy.

rodzice

Fotografka otwarcie opowiada o swoich inspiracjach. To właśnie dzięki obserwacji małżeństwa rodziców (na fotografii powyżej), nauczyła się kochać bezwarunkowo. Jak opowiada: „Małżeństwo moich rodziców było zbudowane na oddaniu i przywiązaniu. W trakcie 46 lat razem przeżyli kilka bolesnych momentów. Pierwszym była śmierć 2-letniego syna Briana. Wkrótce mama się załamała i zaczęła pić, tata nie opuścił jej w chorobie alkoholowej, pomagał jej jak umiał. Pomógł jej wrócić do trzeźwości. Dla mnie kochać to znaczy być przy kimś w dobre i złe dni, zobaczyć dobro w sobie i w drugiej osobie. Szczęśliwe czasy są łatwe, ale to właśnie wytrwanie razem w trudnych cementuje małżeństwo. Od par, które spotkałam nauczyłam się, że małżeństwo jest skomplikowane, pełne wzlotów i upadków, radości i smutków. Małżeństwo to własny świat, który można stworzyć we dwoje.”


Norbert i Mary, małżeństwo od 71 lat.

Zgłoszeni zostali przez wnuczkę, która napisała do Tracey: „Ich miłość odzwierciedla 13 dzieci, 24 wnuków i rosnąca liczba prawnuków. Razem podróżują, czytają, dzielą się historiami i wspomnieniami. Są najmilszymi, najbardziej kochającymi ludźmi jakich znam. Są wspaniałymi przykładami małżeństwa.”

Norbert i marynorbert i mary 2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : traceybuyce.com

Reply