67-letnia matka Naomi Campbell została modelką. Nie wygląda wcale gorzej niż córka!

Więź matki z córką jest niezwykła. Psycholodzy twierdzą, że to jedna z najsilniejszych relacji.

Najnowsze badania opublikowane w „Journal of Neuroscience” wykazały, że matki i córki mają identyczną budowę obszaru mózgu odpowiedzialną za emocje. Co z tego wynika? Matkom łatwiej zrozumieć i utożsamić się z emocjami i nastrojami córek. Rozumieją je lepiej niż ojcowie i zazwyczaj dobrze się z nimi dogadują, chociaż istnieją również odwrotne przypadki.

Valerie Morris, matka słynnej modelki Naomi Campbell stała się sławna dzięki córce. Teraz 67-letnia piękność angażuje się w kampanie reklamowe znanych marek. Z powodzeniem reklamuje również stroje kąpielowe. Nie boi się pokazać w bikini, bo nie ma czego się wstydzić. Mimo wieku wciąż prezentuje się bardzo dobrze. Życie obu pań nie było łatwe. Valerie zaszła w ciążę w wieku 18 lat.

https://www.instagram.com/p/BcUTwo8labr/?utm_source=ig_embed

Pracowała jako tancerka i była rozdarta między zarabianiem pieniędzy a opieką nad Naomi. Córkę oddawała pod skrzydła opiekunek, gdyż nie mogła liczyć na pomoc ojca dziecka. Mężczyzna odszedł, kiedy Valerie była w czwartym miesiącu ciąży. Naomi nigdy go nie poznała. Obie panie są z sobą bardzo zżyte. Gdy Valerie zachorowała na raka piersi, córka była dla niej ogromnych wsparciem. Podczas gdy inni rozpaczali, ona poszukiwała skutecznych rozwiązań. Matka supermodelki musiała się poddać mastektomii i chemioterapii i na obecną chwilę udało się jej pokonać nowotwór.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply