Żona brutalnie upokorzyła męża na oczach tysięcy ludzi, a mężczyznę przed totalnym blamażem wyratowała piękna nieznajoma… 

Podstawą udanego związku jest nie tylko szczere uczucie, ale też wzajemny szacunek.

Mężczyźni są szczególnie wyczuleni na punkcie swojej dumny, a jej utratę uznają za jedną z większych życiowych tragedii. Sporo panów uważa, że prawdziwy facet nigdy nie powinien dawać się poniżać, zwłaszcza jeśli źródłom upokorzenia jest kobieta, w tym własna żona.

Żona brutalnie upokorzyła męża na oczach tysięcy ludzi, a mężczyznę przed totalnym blamażem wyratowała piękna nieznajoma... 

 

W ostatnich latach w Stanach Zjednoczonych i Kandzie zrodził się ciekawy zwyczaj: w trakcie przerw podczas rozgrywek sportowych, operatorzy stadionowych kamer namierzają pary na widowni i zachęcają je do publicznego pocałunku, wyświetlanego na ogromnym telebimie. Ta specyficzna zabawa została nazwana Kiss cam.

Zabawa w Kiss cam zazwyczaj ma bardzo pozytywny wydźwięk, a na pocałunek na oczach tysięcy widzów zgodził się nawet były prezydent Barak Obama, gdy wraz z żoną wybrał się na mecz koszykówki.

Żona brutalnie upokorzyła męża na oczach tysięcy ludzi, a mężczyznę przed totalnym blamażem wyratowała piękna nieznajoma... 

 

Niestety nie zawsze pokazywane osoby mają ochotę na publiczne czułości, o czym przekonał się pewien mężczyzna, którego żona była ewidentnie zła, że zaczął całować ją na oczach innych. Kobieta dała mężowi w twarz, wytrąciła mu popcornem z ręki, a potem wylała na jego głowę kubek napoju. Facet zachował spokój, choć wielu panów na jego miejscu już dawno odpłaciłoby małżonce pięknym za nadobne.

Upokorzony mąż zachował jednak stoicki spokój, za co spotkała go osobliwa nagroda: kobieta siedząca obok nie wytrzymała zachowania wrednej żony i sama pocałowała zaskoczonego mężczyznę! Pocałunek był namiętny, a ona o wiele atrakcyjniejsza niż zołzowata żona.

Brawa dla odważnej kobiety, która postanowiła pocałować niedocenionego męża, a temu panu radzimy rozwód ze swoją małżonką, która absolutnie nie wyglądała na zakochaną w nim. 

https://youtu.be/dawQUhhdJ90

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : positivno.me, youtube.com

Reply