Z zewnątrz ten budynek wygląda jak zwykły kontener. Kiedy jednak wejdziesz do środka, będziesz chciał tam zostać na dłużej!

Chociaż żyjemy w czasach, gdy praktycznie wszystko, o czym zamarzymy, możemy znaleźć w sklepach – ceny takich produktów są dla nas często zaporowe.

Coraz częściej więc słyszymy o kreatywnych osobach, które robią przysłowiowe „coś z niczego”, przerabiają stare meble, mieszkania, przyczepy kempingowe, i wcale nie potrzebują do tego dużych nakładów finansowych. A efekt końcowy zwala z nóg.


Taką kreatywną osobą jest Brenda Kelly, która pracuje w IQ Container Homes i od najmłodszych lat była pasjonatką projektowania i optymalizacji małych przestrzeni.

Jak sama mówi o sobie urodziła się z „DIY we krwi” i już w wieku 19 lat zaczęła przygodę z projektowaniem funkcjonalnych mebli, u boku swojego taty. Dzisiaj, w swojej pracy projektuje niezwykle funkcjonalne niewielkie wnętrza. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania dotyczące naturalnego światła, wentylacji, izolacji, innowacyjnych mebli itp.

Efekty jej działalności, a także film z wnętrza kontenera, zobaczycie na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply