Nowa Zelandia to świetny kraj. Oto doskonały przykład potwierdzający tę opinię

Nowa Zelandia to świetny kraj, spokojny i… kręcono tam najlepsze filmy naszych czasów ;) Jednak nie tylko dlatego. Ludzie są tam pozytywnie nastawieni do życia, co potwierdza historia Paula, który zamiast zostać ukarany za wandalizm, znalazł sposób na zarobienie ;)

Paul Walsh pochodzi z Nowej Zelandii, od kiedy był nastolatkiem maluje i sprzedaje swoje prace. Z czasem zaczął tworzyć murale i prace sprayem. Nie wystawia swoich prac tradycyjnie w galeriach, ale sprzedaje je przez internet.

Jak sam Paul opowiada: „W 2013 roku, wypiłem kilka piw i namalowałem Grumpy Cat’a w parku. Władze były wkurzone. Mój kolega napisał o tym artykuł w lokalnej gazecie. Potem odezwał się do mnie człowiek pracujący w lokalnej firmie, która jest właścicielem skrzynek. Przeczytał artykuł i zapytał czy nie chciałbym pomalować ich skrzynek.

Zapłacili mi niewiele, wystarczyło na materiały i za czas, który na to poświęciłem. Pomyślałem, że wykorzystam memy krążące po internecie, bo są to skrzynki „z internetem”.  Bardzo się spodobały, zatem całkiem możliwe, że będę chciał zrobić takie na szerszą skalę.”

1. Zdziwiona foka

1


2. Takie błyszczące

2


3. Ptak z rękami

3


4. Kot Hipster

4


5. Miejski gołąb ;)

5


6. Piggy Stardust

6

 


7. AstroSloth

7


8. Ubrany pies.

8


9. Kot student

9


10. Kapitan Ryjówka.

10


11. Selfie

 12


12. Geometryczny widok.

13


13. DJ Willis

 15


14. Czarne i białe rządzi!

16

Kolejny powód by starać się o wizę do tego kraju. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply