Te piękne i wzruszające historie ogrzeją nawet najbardziej zmarznięte serca

Chociaż nie raz widzimy w świecie tylko smutki, które nas przytłaczają, to warto się rozglądnąć, by znaleźć trochę radości i ciepła.

Internet jest wspaniałym miejscem, w którym możemy poznawać historie z całego świata. Dowiedzieć się o tym, co dzieje się u znajomych i nieznajomych, którzy mieszkają na drugiej półkuli. Daje to niesamowite możliwości, ale czasami staje się pułapką. Warto także czasem rozglądnąć się dokoła, by zobaczyć, że ludzie mimo narzekań i wiadomości, które budzą strach, są w gruncie rzeczy dobrzy.

 

Przekonają cię o tym, te historie, którymi podzielili się internauci. Warto mieć pod ręką chusteczkę, bo te historie sprawią, że łezka się w oku zakręci ze wzruszenia lub radości.

Wiele lat temu, kiedy byłam nastolatką, mieszkałam sama z mamą, nie miałyśmy za dużo pieniędzy, ale nie było źle. Często odwiedzała nas sąsiadka, która przyjaźniła się z mamą. Często przynosiła mi ubrania i buty, a nawet dziewczęce drobiazgi. Ciuchy i buty zawsze były niezniszczone, trochę niemodne. Jednak wtedy były dla mnie wspaniałymi prezentami, na jakie nie mogłam sobie pozwolić. Sąsiadka mówiła, że to ciuchy po jej córce, których już nie nosi. Dopiero po latach dotarło do mnie, że ta dziewczynka nie była większa ode mnie, a oni tylko udawali, że to po niej. Specjalnie dla mnie kupowali ciuchy i buty, bo wiedzieli, że mama nie może sobie na to pozwolić. 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply