Nad Chinami ukazało się miasto w chmurach!

Wielu faktów na świecie nigdy nie wytłumaczono do końca, a każdego dnia pojawiają się nowe zagmatwane zagadki. Niektóre są tak tajemnicze, że nie sposób znaleźć dla nich wytłumaczenia. Głowią się nad nimi specjaliści z wielu dziedzin i nierzadko amatorzy, którzy poświęcają całe życie na tropienie niewytłumaczalnych sytuacji i wyjaśnianie ich.

Do kolejnych zagadek tego świata dołączyło nagranie znad miasta Foshan w prowincji Guangdong w Chinach. Dzięki szerokiemu dostępowi do telefonów z kamerami udało się wykonac film, który uwiecznił to przedziwne zjawisko.Mieszkańcy Foshan mieli okazję zobaczyć upiorne miasto w chmurach. Wpatrując się w ogromną sunącą chmurę, można było zobaczyć wiele wieżowców. Zjawisko trwało zaledwie kilka minut, a potem zniknęło. Jedni uważają, że to zwykły miraż, a ludzie zobaczyli, co chcieli zobaczyć. Inni, że przez chwilę – dzięki załamaniu się światła – uchylił się widok do równoległego świata. 

EARTH PORM

floating-city-670x438


Dla wielu osób to oszustwo, jednak co nam szkodzi wierzyć, że gdzieś tam jest inny świat? Tajemnicze zjawisko zaobserwowano też w części innej prowincji – Jiangxi. Podobne unoszące się w chmurach miasto odnotowano w 2011 r. w prowincji Anhui.

Zobaczcie nagranie i sami oceńcie, co o tym sądzicie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.One Response

Reply