Chcesz wiedzieć czy w twoim domu jest negatywna energia? Zdradzamy trik, jak to sprawdzić oraz podpowiadamy, jak się jej pozbyć

Świat wypełniony jest niewidzialną energią, która wpływa na ludzkie zachowanie i samopoczucie.

Niezależnie od tego, czy wierzy się w magię czy nie, trzeba się zgodzić z tym, że istnieje coś takiego jak energia czy aura, która wypełnia przestrzenie. Człowiek czasem nie potrafi dokładnie określić czym jest ta energia, ale czuje ją zaraz po tym, jak znajdzie się w danym miejscu. Takę energię oczywiście dzieli się na dobrą i złą.

Otaczająca nas energia nie bierze się znikąd, a źródłem tej negatywnej są nie tylko jakieś nieczyste duchy, ale również ludzie czy przedmioty. Złą aurę na domy sprowadzają kłótnie ich mieszkańców, choroby czy inne negatywne emocje, jakie targają domownikami. Dodatkowo fatalnie na atmosferę działa zazdrość, zawiść, poczucie winy i pesymizm. Smutne i przerażające przedmioty oraz rzeczy po zmarłych osobach, również mają negatywną aurę.

Jeśli odnosicie wrażenie, że wasz dom was przytłacza lub sprawia, że czujecie w sobie nieopisany lęk czy niepokój, to być może krąży w nim zła energia. Lepiej się jej pozbyć, bo długotrwałe przebywanie w negatywnej aurze totalnie obierze wam chęć do życia i działania.

Już na kolejnej stronie znajdziecie prosty trik, który sprawdzi waszą domową aurę i ją oczyści.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : wittyfeed.com, theboredmind.com

Reply