Rodzice zabrali swoją 4-dniową córeczkę do kręgarza, by wyleczył ją z kolki. To, co terapeuta zrobił z dzieckiem było okrutne i przeraziło tysiące lekarzy

Na konkretną dolegliwość może pomóc wiele metod leczenia, ale którą wybrać?

Obecnie świat medycyny oferuje różnorodne rozwiązania w zakresie leczenia konkretnych problemów zdrowotnych. Jedne są tradycyjne, inne zaś bardziej nowatorskie i obarczone znacznie większym ryzykiem. To od pacjenta zależy, z jakiej pomocy zechce skorzystać i jakie ryzyko jest gotów podjąć, by poczuć się lepiej.

Na wybór metody leczenia ma wpływ wiele czynników, między innymi skuteczność wcześniej stosowanych zabiegów. Jeśli konwencjonalne metody nie dają szybko oczekiwanych przez pacjenta rezultatów, to może on się zwrócić ku leczenie bardziej ekstremalnemu.

Na niestandardowe praktyki medyczne zdecydowali się rodzice małej Millicent i zabrali ją do kręgarza. Choć kręgarstwo jest cenione przez medyczny świat, to nie praktykuje się go u noworodków, a dziewczynka miała zaledwie 4 dni…

Więcej o szalonym kręgarzu dowiecie się z dalszej części artykułu. Na kolejnych stronach znajdziecie też przerażający film z zabiegu, jaki odbył się na Millicent. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, youtube.com

Reply