Ten ojciec nie ma nóg i dźwiga ciężkie worki, by wykarmić czwórkę swoich dzieci. Jego poświecenie jest godne podziwu

Rodzice, którzy kochają swoje dzieci, są gotowi poruszyć niebo i ziemię, aby zapewnić pociechom wszystko, czego im potrzeba m.in. żywność, schronienie i odpowiednie wykształcenie. Wielu opiekunów przeznacza każdy zarobiony grosz właśnie na dzieci. Chcą, aby niczego im nie brakowało i żeby wiodły szczęśliwe życie.

To właśnie jedyna cecha wiążąca wszystkich rodziców, zarówno tych biednych, jak i bogatych. Dla swoich dzieci są gotowi na największe poświecenie, nawet kosztem swojego zdrowia czy szczęścia.

child


Przykład tego ojca jest na to najlepszym dowodem. Mimo że mężczyzna jest niepełnosprawny, ciężko pracuje, nosząc na barkach ogromne worki. Podtrzymuje się za pomocą wysłużonych już kul. Robi to, by wykarmić czwórkę dzieci. Mężczyzna został wyróżniony na facebookowej stronie „Music For Jesus” (Muzyka dla Jezusa) jako wzór ojcowskiej miłości i ogromnego poświęcenia.

Niestety jego imię i nazwisko jest nieznane. Nie wiadomo, również gdzie dokładnie zostało zrobione zdjęcie. Internauci starają się, jak mogą, aby go zidentyfikować, gdyż sporo osób chce go wesprzeć, zarówno duchowo, jak i materialnie.

hardworking-dad


Rodzicielstwo to niełatwe zadanie. Musimy pamiętać, że zarówno mama, jak i tata bardzo wiele dla nas zrobili i poświecili. Powinniśmy to doceniać każdego dnia.

thumbor4.tasty0.ru

mother-father

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Music For Jesus

Reply